Konsultacje (umawiane przez sekretariat): o. Dyrektora - czw. 14:00-17:00, p. Wicedyrektor - śr. 15:00-17:00

Z książką jest Ci do twarzy

„Z książką jest Ci do twarzy”

Konkurs dla klas 4-6

Organizator: Biblioteka szkolna

Termin konkursu: 12.11 – 05.12.2020r.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 4-6  do udziału w konkursie

na wykonanie ciekawego i zabawnego zdjęcia z książką!

Zasady ogólne:

1. Konkurs jest adresowany do uczniów klas 4-6.
  2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia osoby i książki (książki dla dzieci/młodzieży) metodą selfie.
  3. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie wykonane w przestrzeni domowej.
  1. Zdjęcia mogą być wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym.
  2. Na konkurs należy przesłać 1 zdjęcie, kolorowe lub czarno-białe. Zdjęcie powinny być dostarczone w maksymalnej możliwej rozdzielczości, w formacie jpg. Zdjęcie może być poddane obróbce w programach graficznych. Nie należy stosować fototmontaży, ani kolaży polegających na łączeniu elementów pochodzących z różnych plików lub dokonywania zmian w oryginalnej kompozycji.
  3. Zdjęcie należy wysyłać na adres biblioteki szkolnej: biblioteka.rzeszow@pijarzy.pl

podając: imię, nazwisko i  klasę do: 05.12.2020r.

Zasady rozstrzygnięcia konkursu

1. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez Komisję konkursową powołaną przez organizatora.
  2. Podczas oceny prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:
    – zgodność z tematem,
    – oryginalność,
    – pomysłowość,
    – walory artystycznę wykonanego zdjęcia,
    – jakość techniczna pracy,
  3. Komisja Konkursowa przyzna odpowiednio: I, II, III miejsce. Jury zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień specjalnych.
  4. Udział w Konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.
  5. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej naszej szkoły.

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie 😊

*Fotografie zawarte w grafice plakatu „Z Książką jest Ci do twarzy” wykorzystano z Internetu.