Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie

ul. Bałtycka 33, 35-323 Rzeszów
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Sekretariat email:   sekretariat.rzeszow@pijarzy.pl
o. Dyrektor email:  szkola.rzeszow@pijarzy.pl
Wicedyrektor email:  dyrekcja.rzeszow@pijarzy.pl
tel:   +48 690 499 895 (17) 770 72 86,  
Konsultacje (umawiane przez sekretariat): o. Dyrektora - czw. 14:00-17:00, p. Wicedyrektor - śr. 15:00-17:00

Szkoła Zakonu Pijarów - Aktualności

Wizyta w bibliotece i spotkanie z pedagogiem…

14 mają dzieci z klas 0 odwiedziły szkolną bibliotekę. Uczniowie dowiedzieli się jak powstaje książka, jakie są jej rodzaje i jakie informacje można w nich znaleźć. Nasza bibliotekarka, Pani Teresa objaśniła dzieciom zasady wypożyczania książek.Przygotowała również ciekawostki i zagadki związane z książkami, za co serdecznie jej dziękujemy.
 
W poniedziałek 18 maja uczniowie zerówki uczestniczyli w zajęciach z naszym szkolnym pedagogiem. Rozmowy z Panem Andrzejem dotyczyły leków jakie towarzyszą dzieciom. Takie zajęcia były bardzo potrzebne po długim czasie kwarantanny i nieobecności w szkole.