Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie

ul. Bałtycka 33, 35-323 Rzeszów
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Sekretariat email:   sekretariat.rzeszow@pijarzy.pl
o. Dyrektor email:  szkola.rzeszow@pijarzy.pl
Wicedyrektor email:  dyrekcja.rzeszow@pijarzy.pl
tel:   +48 690 499 895 (17) 770 72 86,  
Konsultacje (umawiane przez sekretariat): o. Dyrektora - czw. 14:00-17:00, p. Wicedyrektor - śr. 15:00-17:00

Szkoła Zakonu Pijarów - Aktualności

Uczta u Zeusa

Uczniowie klas 5A i 5B przygotowali lekcje języka polskiego pt. „Uczta u Zeusa”. Przedstawili postacie greckich bogów i herosów, zadbali o piękne stroje i niezbędne atrybuty. Udali się na Olimp, by zaprezentować efekty swoich działań, uczestnicząc w prawdziwej uczcie, podczas której każdy mógł skosztować napojów bogów: ambrozji i nektaru. Uczestnicy tego wydarzenia uważnie i z zainteresowaniem wsłuchiwali się w wypowiedzi koleżanek i kolegów. Wystąpienia były starannie przygotowane i na długo pozostaną w naszej pamięci.