Sekretariat czynny

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek

Obiady i menu

Jadłospis tygodniowy (03.01 – 16.01.2022)

Pobierz…

Jadłospis tygodniowy

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUG STOŁÓWKI SZKOLNEJ

1. Deklarację należy wypełnić i podpisaną zostawić w sekretariacie Publicznej szkole Podstawowej Zakonu Pijarów lub przesłać na adres email marta.stoj@onet.eu
  2. Deklaracja podpisana świadczy, iż rodzic (opiekun prawny) zaakceptował podane warunki.
  3. Cena pełnego wyżywienia 12zł
  4. Zupa 5zł
  5. Drugie danie 10zł
  6. Pełen posiłek dla klas( 0) – 10zł

*Proszę o wybranie jednej z opcji

każde nowo zapisane dziecko przez pierwszy tydzień ( 5 dni nauki) mają zupę za darmo – zachęcamy do korzystania pełnego wyżywienia .

Zasady opłat za posiłki:

1. Klasa 0 – nie ma możliwości rozdzielania posiłków.
  2. Klasy od 1-8 mają możliwość wyboru posiłku.
  3. Należności za posiłki należy regulować do 10-go każdego miesiąca z góry! Dane firmy Mniam Eko Smyk, przelewem na nr konta: 19 1950 0001 2006 0100 7690 0002 (tytułem Imię Nazwisko dziecka, klasa oraz rodzaj posiłku np. (Anna Nowak klasa 2D)

Wysokość opłata za poszczególny miesiąc będzie umieszczona w programie dotychczas stosowanym ( e-Dziecko)

a) w przypadku planowanej nieobecności (syna, córki) proszę o wcześniejsze zaznaczanie w programie,

b) w przypadku nieplanowanej nieobecności (syna, córki )w szkole należy ten fakt zgłosić do godziny 8 danego dnia w programie ( e-Dziecko).

Rezygnacje należy zgłosić pisemnie na e-mail marta.stoj@onet.eu, brak zgłoszenia jest jednoznaczny z faktem, iż dziecko będzie korzystać ze stołówki.

W przypadku zdalnej nauki, nieobecność będzie zaznaczana w programie przez wydającego posiłki.

Pliki do pobrania: