Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie

ul. Bałtycka 33, 35-323 Rzeszów
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Sekretariat email:   sekretariat.rzeszow@pijarzy.pl
o. Dyrektor email:  szkola.rzeszow@pijarzy.pl
Wicedyrektor email:  dyrekcja.rzeszow@pijarzy.pl
tel:   +48 690 499 895 (17) 770 72 86,  
Konsultacje o. Dyrektora - czw. 14:00-17:00 (umawiane przez sekretariat), p. Wicedyrektor - śr. 15:00-17:00

Szkoła Zakonu Pijarów - Aktualności

Spotkanie z policjantem

9 października klasy 2A i 2B wzięły udział w spotkaniu z policjantem nt. „Bezpiecznej drogi do szkoły”. Pan policjant zaprezentował ciekawe filmy, przeprowadził pogadankę, a także quiz z nagrodami dla uczniów: kalendarzami, odblaskami, smyczami oraz innymi. Opowiedział także o trudnej pracy policjanta umożliwiając uczniom zrobienie własnych odcisków palców, zaprezentował prawdziwe materiały śledcze, a także pokazywał jak znaleźć ślady przestępcy. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, uczniowie utrwalili zdobyte wiadomości, a także poznali całkiem nowe.