Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów

im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie

ul. Bałtycka 33, 35-323 Rzeszów
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Sekretariat email:   sekretariat.rzeszow@pijarzy.pl
o. Dyrektor email:  szkola.rzeszow@pijarzy.pl
Wicedyrektor email:  dyrekcja.rzeszow@pijarzy.pl
tel:   +48 690 499 895 (17) 770 72 86,  
Konsultacje o. Dyrektora - czw. 14:00-17:00 (umawiane przez sekretariat), p. Wicedyrektor - śr. 15:00-17:00

Szkoła Zakonu Pijarów - Aktualności

Marsz na orientację

12 października uczniowie klas V wzięli udział w marszu na orientację w Majdanie Sieniawskim.

Organizatorem marszu był Szczep Niezłomnych STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW HARCERSTWA  w Rzeszowie. Już o 8:00 uczniowie naszej szkoły wyruszyli autokarem w kierunku Majdanu Sieniawskiego. Około godziny 9.30 dotarli na miejsce, gdzie zostali przywitani przez organizatorów i podzieleni na trzyosobowe patrole.  Po krótkim instruktażu otrzymali mapy, kompasy i rozpoczęli marsz na orientację. Pogoda i humory dopisywały😊

Kilkugodzinna wymagająca wędrówka zakończyła się sporym sukcesem dla uczennic naszej szkoły. Karolina Kurpiel , Aleksandra Królicka i Dominika Ochab dosłownie otarły się o zwycięstwo i zajęły drugie miejsce wśród szkół Rzeszowskich.

Już niebawem zapraszamy na zimowy mikołajkowy marsz na orientację!