Konsultacje (umawiane przez sekretariat): o. Dyrektora - czw. 14:00-17:00, p. Wicedyrektor - śr. 15:00-17:00

Szanowni Państwo!

Szkoła wczesnym rankiem (09.10.) została poinformowana, że kolejny uczeń  ma wynik pozytywny na koronawirusa. Sprawa dotyczy uczniów klasy 5a. Sanepid zdecydował objąć kwarantanną uczniów tej klasy, rodzeństwo oraz rodziców. Sanepid będzie się kontaktował z rodzicami/opiekunami prawnymi. Klasa przechodzi na nauczanie zdalne, wszystkie informacje będą przekazywane przez wychowawców. Rodzeństwo uczniów klasy 5a będzie na czas kwarantanny odbywać zajęcia w sposób zdalny (szczegóły podadzą wychowawcy poszczególnych uczniów).

Przy okazji chciałbym zdementować pogłoski, że szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Na dzień dzisiejszy dotyczy to uczniów dwóch klas i ich rodzeństwa. Jako szkoła robimy wszystko, aby zajęcia odbywały w się w sposób stacjonarny.