Szkoła Zakonu Pijarów – Dziennik elektroniczny

Instrukacja logowania do UONET+

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. Wejdź na dziennik za pomocą kliknięcia na ikonkę UONET+
  2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
  3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
  4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
  5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
  6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu email i ustalonego  przez siebie hasła.
  7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz w zakładce Pomoc.