Konsultacje o. Dyrektora w czwartki w godzinach 14:00-17:00 (umawiane przez sekretariat)

Szkoła Zakonu Pijarów – Stołówka

Zasady korzystania ze stołówki
  1. Wypełnioną i podpisaną przez rodzica (opiekuna prawnego) kartę zgłoszeniową dziecka na obiady w stołówce szkolnej należy wysłać mailem na adres: kalasancjusz@gmail.com lub złożyć w sekretariacie.
  2. Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać w terminie do 10 dnia każdego miesiąca
    • przelewem na konto: Sklep Ogólno-Spożywczy „LELEK” Mirosław Lelek 35-323 Rzeszów ul. Kujawska 13 nr konta: 31 1140 2004 0000 3002 7915 0867 (w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz rodzaj posiłku np. Jan Kowalski, kl. Ia, zupa)
  3. Osoby niewpłacające w terminie za obiady lub niestosujące się do zasad określonych w Regulaminie stołówki szkolnej mogą być pozbawione możliwości stołowania się w szkolnej stołówce.
  4. Odpisów za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowym, jeśli zostały spełnione poniższe warunki:
    • W przypadku planowanej nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej dwa dni wcześniej (mailowo kalasancjusz@gmail.com )
    • W przypadku nieplanowanej nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt najpóźniej do godziny 00 danego dnia mailowo obiady.kalasancjusz@gmail.com
  5. Rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej ostatniego dnia poprzedniego miesiąca.
  6. Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany uczeń traktowany jest jak osoba stołująca się, której rodzice (opiekunowie) powinni uregulować należność za obiady.